Dodano: 2016-06-29

Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie

Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie

W środę (29.06) odbył się w Lubaczowie odpust ku czci św. Piotra i Pawła. Uroczystej  Mszy Św. odpustowej przewodniczył infułat Józef Pawliczek, kanclerz Kurii Archidiecezji we Lwowie. Homilię wygłosił proboszcz parafii św. Karola Boromeusza w Lubaczowie, ks. Roman Karpowicz.
Jak podkreślał ks. Roman Karpowicz w kazaniu, postaci apostołów tworzących filary kościoła katolickiego stanowią dla nas wzór do naśladowania.

Apostołowie będący niegdyś założycielami wspólnoty kościoła, mieli wiele cech wspólnych, jednak wiele ich różniło.

Po Mszy Św. odbyło się wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz uroczysta procesja wokół kościoła.

Informuje: Arek Efner

Galeria

Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie Odpust ku czci św. Piotra i Pawła w Lubaczowie

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
ks. Roman Karpowicz 2
ks. Roman Karpowicz 1