Dodano: 2016-04-22

słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

Kim są słudzy miłosierdzia? Dlaczego pomoc ma podwójną wartość?

Co wydarzyło się na XIII Pielgrzymce Ogólnopolskiej Caritas w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach?

 

O tym usłyszycie w audycji "Miłosierni to My" na antenie Katolickiego Radia Zamość, w której 19 kwietnia wzięli udział pracownicy i wolontariusze Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej:

http://www.radiozamosc.pl/audycja,milosierni-to-my.html

W radiowym spotkaniu wzięli udział: ks. Adam Sobczak, dyrektor Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej, uczennice z Gimnazjum Nr 1 w Zamościu: Magdalena Staśko, Wiktoria Ostrowska i Klaudia Drzewicka, Aneta Tryniecka, diecezjalny koordynator wolontariatu Caritas, Magdalena Tijani, koordynator wolontariatu Caritas rejonu zamojskiego oraz Małgorzata Ostasz z Niezrzeszonej Grupy Wolontariuszy „Dawcy Uśmiechu”. Prowadząca program była Małgorzata Godzisz.

Fotorelacja z XIII Pielgrzymki Pracowników i Wolontariuszy Caritas w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach:

http://www.radiozamosc.pl/galeria,692,xiii-ogolnopolska-pielgrzymka-caritas.html

Dodał/a: Małgorzata Godzisz
słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia słudzy miłosierdzia na pielgrzymce w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia