Dodano: 2014-12-24

Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym

Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym

Zgromadzenie Małych Sióstr Jezusa zostało założone 8 września 1939 r. przez Magdalenę Hutin w Algierii.

Są zgromadzeniem kontemplacyjnym, jednak nie żyją za klauzurą, ale w świecie, mieszkając wśród ludzi, pracując z nimi i dzieląc ich warunki bytowe, tak jak żył Jezus w Nazarecie. Są obecne wśród rozmaitych grup, ludzi pozostających poza zorganizowanymi formami duszpasterstwa, a także w środowiskach marginesu społecznego lub wśród plemion skazanych na wymarcie.

Małe Siostry Jezusa są obecne w diecezji zamojsko-lubaczowskiej. Miejsce kontemplacji i adoracji znalazły w Machnowie Starym.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze spotkania i do wysłuchania audycji "Konsekrowani" (kliknij tutaj) z udziałem Małych Sióstr Jezusa.

Dodał/a: Małgorzata Godzisz
Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym Małe Siostry Jezusa w Machnowie Starym