Dodano: 2016-06-29

Koncert Jacka Borkowskiego w KDK

Koncert Jacka Borkowskiego w KDK

25 czerwca w Krasnobrodzkim Domu Kultury odbył się koncert w wykonaniu znanego aktora i wokalisty Jacka Borkowskiego.

Artysta na scenie debiutował już w wieku 12 lat, ale rozgłos w wieku 16 lat przyniósł mu występ na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze, którego został laureatem i otrzymał nagrodę główną. Potem na długie lata związał się z warszawskim teatrem „Ateneum”. Przez kilka lat przebywał we Francji, gdzie zagrał w siedmiu filmach i dwu serialach. W Polsce znany jest milionom widzów z popularnego serialu „Klan”, w którym gra postać psychoterapeuty Piotra Rafalskiego.

Podczas krasnobrodzkiego koncertu pan Jacek Borkowski śpiewał m.in. piosenki Franka Sinatry, Ludwika Sempolińskiego i Wojciecha Młynarskiego. Wykonywał też zabawne monologi kabaretowe i sypał żartami.

Jacek Borkowski nie tylko bawił, ale i głęboko wzruszył publiczność, kiedy zaśpiewał jedną z piosenek, wspominając przy tym ukochaną żonę, która odeszła na zawsze w styczniu tego roku.

Po koncercie można było nabyć płyty z dedykacją i autografem Artysty.

Informuje: Arek Efner

Galeria

Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK Koncert Jacka Borkowskiego w KDK