Dodano: 2016-06-28 Patronat medialny

o. Szustak na rekolekcjach w Łabuniach

o. Szustak na rekolekcjach w Łabuniach

„Wielka ryba, czyli jak odnaleźć swoją drogę”. Pod takim tytułem odbyły się w ostatni weekend czerwca rekolekcje dla studentów i młodzieży pracującej w Domu Rekolekcyjnym pw. Miłosierdzia Bożego w Łabuniach. Na co dzień posługują tam Siostry Franciszkanki Misjonarki Maryi. Tym razem odwiedził to miejsce wędrowny kaznodzieja dominikanin o. Adam Szustak OP.

Prawie 100 osób przez trzy dni odkręcało wspólnie i indywidualnie to co zagmatwane w ich życiu. By na nowo dostrzec obecność Jezusa w sobie samym. Dla Justyny Kantypowicz, te rekolekcje były mocne. A dlaczego? O to dopytała Małgorzata Godzisz, która była na miejscu i uczestniczyła w nich.

Jacek Wrona z Konopnicy dzięki konferencjom o. Adama Szustaka zrozumiał jaka jest jego droga i jakie są pragnienia jego serca.

Każdy z nas ma w sobie „wielką rybę”. Na koniec rekolekcji zapytaliśmy ich organizatorkę s. Beatę Radecką FMM, czym dla niej jest „wielka ryba”?

Już teraz zapraszamy słuchaczy we wtorek o godz. 17:00 na audycję „Miłosierni to My” na 90,1 FM lub online na www.radiozamosc.pl. W ostatnie wtorki miesiąca będą kolejne odsłony rekolekcyjnych spotkań z o. Adamem Szustakiem. 

Informuje: Małgorzata Godzisz

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
s. Beata Radecka FMM
Jacek Wrona
Justyna Kantypowicz