Dodano: 2016-06-24

Wyścig kolarski Służb Mundurowych w Hrubieszowie

Wyścig kolarski Służb Mundurowych w Hrubieszowie

W najbliższą niedzielę (26.06) w Hrubieszowie odbędzie się III edycja kolarskiego wyścigu Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Hrubieszów. Wyścig adresowany jest do wszystkich:  reprezentantów służb mundurowych i amatorów, którzy lubią jeździć i ścigać się rowerem.
Jak co roku kolarze wystartują spod Hrubieszowskiego Domu Kultury z zmierza się z dystansem 63. km. trasa poprowadzi przez miejscowości: Teratyn, Uchanie, Wojsławice. Po rundzie wokół ratusza nastąpi powrót pod Hrubieszowski Dom Kultury.
Dla mniej wytrwałych organizatorzy przewidzieli trasę na krótszym dystansie, który liczy 30 km. Ten odcinek poprowadzi przez Hrubieszów, Teratyn i Hrubieszów.
Start rozpocznie się o godz.13.00 zarówno dla kolarzy jadących w wyścigu głównym na dystansie 63. km i  jadących na małej pętli.
Wcześniej o godzinie 11.00 rozegrana będzie czasówka na trasie drogi wewnętrznej LHS, między ulicami Nową i Kolejową. W tym wyścigu mogą startować tylko kolarze, którzy biorą udział w wyścigu głównym  ponieważ będzie liczony łączny czas z dwóch etapów. Aby wziąć udział w wyścigu należy dokonać opłaty startowej ,która wynosi 20 zł,a w dniu zawodów koszt opłaty w Biurze wyścigu wyniesie 30 zł. Wszyscy kolarze na zakończenie wyścigu otrzymają pamiątkowe medale, a zwycięzcom poszczególnych kategorii wręczone zostaną puchary. Wszyscy kolarze zobowiązani są startować w kasku rowerowym. Organizatorem wyścigu jest Gmina Hrubieszów.


Zapisy:
- Gmina Hrubieszów, ul. B. Prusa 8 , na parterze w pokoju naprzeciwko okienka kasy,
- hala HOSiR, ul. Ciesielczuka 2  (sobota, godz. 1800 – 20.00, niedziela godz. 8.00 10.30).
- droga elektroniczna na stronie internetowej pod adresem [kliknij tutaj]
 

 

Informuje: Małgorzata Kryk