Dodano: 2016-06-23

AKTYWNE WAKACJE w Zamościu

AKTYWNE WAKACJE w Zamościu

W niedzielę (26 czerwca) o godz. 11.00 na Rynku Solnym pzreprowadzona zostanie sprzedaż ciastek na cele charytatywne w ramach programu AKTYWNE WAKACJE. Zebrane ze sprzedaży pieniądze będą przekazane na wyjazd dzieci z Pogotowia Opiekuńczego i Domu Dziecka w Tatry. Pogotowie chce w dniach od 29 lipca – 7 sierpnia wysłać dzieci na wyjazd w góry. Byłyby to dla nich pierwsze w życiu wakacje. Stąd pomysł, by zorganizować imprezę, która pozwoli zebrać środki na wakacje dla dzieci.

Akcja zostanie przeprowadzona w najbliższą niedzielę na Rynku Solnym. Od godziny 11.00 można będzie przynieść ciasto. Warunkiem jest, by ciastka, ze względu na pogodę, nie były zawierały masy kremowej.

Zapraszamy do czynnego udziału w projekcie AKTYWNE WAKACJE dla dzieci z Pogotowia Opiekuńczego i Domu Dziecka z Zamościa. Pomóżmy dzieciakom spędzić radosne wakacje.

Pogotowie można wesprzeć także wpłacając nawet niewielkie kwoty na platformie PolakPotrafi. Wystarczy odszukać tam projekt o nazwie AKTYWNE WAKACJE DLA DZIECI Z POGOTOWIA OPIEKUŃCZEGO [kliknij tutaj].

Organizatorzy liczą na zaangażowanie zamościan. Program AKTYWNE WAKACJE wspiera Prezydent Miasta Zamościa Andrzej Wnuk, który objął go honorowym patronatem.

 

Inf. Małgorzata Radziejewska

Informuje: Anna Niderla