Dodano: 2016-06-22 Patronat medialny

Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu

Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu

Wojciech Sumliński, najbardziej inwigilowany dziennikarz śledczy w Polsce promował najnowszą książkę „Pogorzelisko” w Zamościu. Autor wielu publikacji poświęconych bł. ks. Jerzemu Popiełuszce: „Kto naprawdę go zabił?, „Teresa, trawa, robot. Największa operacja komunistycznych służb specjalnych”. W rozmowie z Katolickim Radiem Zamość powiedział jakie niebezpieczne tematy porusza „Pogorzelisko”.

Gdzie szukać prawdy i jak być bacznym obserwatorem tego co dzieje się wokół nas? Wyjaśniał Wojciech Sumliński.

Po prelekcji autor odpowiadał również na pytania publiczności. Wywiad z Wojciechem Sumlińskim wyemitujemy w czwartek (30.06) w programie „Rozmowa Dnia” o godz. 11:15 i powtórkę o godz. 15:40. Nagranie ze spotkania dziennikarza w Zamościu będzie można wysłuchać 2 lipca o godz. 22:30.

Informuje: Małgorzata Godzisz

Galeria

Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu Wojciech Sumliński promował "Pogorzelisko" w Zamościu

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
Wojciech Sumliński 2
Wojciech Sumliński 1