Dodano: 2016-06-22

Wieczór poezji w Cieszanowie

Wieczór poezji w Cieszanowie

W niedzielę (19 czerwca) w Centrum Koncertowo - Wystawienniczym w Cieszanowie odbył się Wieczór poezji przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie i Nowym Siole. Podczas montażu słowno - muzycznego pt. „Cieszanów - moja mała ojczyzna”, wystąpili laureaci konkursu recytatorskiego oraz uczniowie szkoły.

Wojciech Świzdor, dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie w rozmowie z Anną Głowacką informował, że Wieczór poezji poświęcony twórczości rodzimych pisarzy z Cieszanowa służy lokalnej społeczności:

Stanisław Kędzior, dyrektor Publicznego Gimnazjum w Cieszanowie podkreślił, że trzeba zachęcać młodych do sięgania po literaturę:

Adam Zaborniak, przewodniczący Rady Miejskiej w Cieszanowie wskazywał, że historie małych ojczyzn wzbogacają historię państwa:

Inicjatorami Wieczoru Poezji byli: Burmistrz Miasta i Gminy Cieszanów, Publiczne Gimnazjum w Cieszanowie i Nowym Siole, Szkoła Podstawowa w Cieszanowie oraz Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie.

 

Mat./Fot. Anna Głowacka

Informuje: Anna Niderla

Galeria

Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie Wieczór poezji w Cieszanowie

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
Adam Zaborniak
Stanisław Kędzior
Wojciech Świzdor