Dodano: 2016-06-20

II Przegląd Fotografii Zamojskiej

II Przegląd Fotografii Zamojskiej

Pod hasłem „Światłem malowane” odbył się II Przegląd Fotografii Zamojskiej (15.06), adresowany do fotografów zajmujących się fotografią zawodowo i amatorsko, niezależnie od wieku, doświadczenia i zainteresowań. O jego idei mówił dyrektor ZDK, Janusz Nowosad:

Głównym celem przeglądu jest integracja i promocja środowiska fotografików działających na terenie Zamościa. O poziomie zgłoszonych prac powiedział przewodniczący jury, Stanisław Orłowski:

Podsumowania przeglądu dokonał organizator, Mirosław Chmiel:

Patronat honorowy nad przeglądem objął Prezydent Miasta Zamość, Andrzej Wnuk i Fotoklub RP. Prezydent Zamościa podkreślił, że Zamość jest miejscem, w którym rozkwitają talenty:

Przegląd realizowany jest w ramach zadania Zamojska Galeria Fotografii „Galeria Mała” przez Zamojską Grupę Fotograficzną działającą w Stowarzyszeniu Kultura dla Zamościa i Zamojski Dom Kultury.

 

Mat./Fot. Łukasz Kot

Informuje: Anna Niderla

Galeria

II Przegląd Fotografii Zamojskiej II Przegląd Fotografii Zamojskiej II Przegląd Fotografii Zamojskiej II Przegląd Fotografii Zamojskiej II Przegląd Fotografii Zamojskiej II Przegląd Fotografii Zamojskiej

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
Andrzej Wnuk
Mirosław Chmiel
Stanisław Orłowski
Janusz Nowosad