Dodano: 2016-06-10

NEW LIFE`M i Brad Terry oraz Irena Santor na Rynku Wielkim w Zamościu

NEW LIFE`M i Brad Terry oraz Irena Santor na Rynku Wielkim w Zamościu

W najbliższą niedzielę  (12 czerwca) w zamojskiej katedrze oraz na Rynku Wielkim będą miały miejsce główne obchody 17. rocznicy pobytu Jana Pawła II w Zamościu. Zamojski Dzień Papieski połączony będzie z Diecezjalnym Dniem Osób Niepełnosprawnych. Wszystko rozpocznie się Mszą św. o godz. 12:00, której będzie przewodniczył Biskup Diecezjalny Marian Rojek.

Wieczorem o 18:00 zapraszamy natomiast na koncert zespołu NEW LIFE`M. Jako gość z zespołem wystąpi Brad Terry, ceniony i znany amerykański klarnecista jazzowy, słynący z unikalnej umiejętności improwizowania gwizdem. Na koncert zaprasza Marcin Pospieszalski, lider zespołu.

Po koncercie NEW LIFE`M nastąpi wręczenie nagród SEMPER FIDELIS oraz PRZYJACIÓŁ KATOLICKIEGO RADIA ZAMOŚĆ. Zamojski Dzień Papieski zakończy koncert Ireny Santor.
Bilety – cegiełki w cenie 20 zł na koncert, uprawniające do zajęcia miejsc siedziących, można nabyć w parafiach lub w Biurze Promocji i Reklamy Katolickiego Radia Zamość. Serdecznie zapraszamy.

Informuje: Joanna Suszko

Galeria

NEW LIFE`M i Brad Terry oraz Irena Santor na Rynku Wielkim w Zamościu NEW LIFE`M i Brad Terry oraz Irena Santor na Rynku Wielkim w Zamościu NEW LIFE`M i Brad Terry oraz Irena Santor na Rynku Wielkim w Zamościu

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
Marcin Pospieszalski