Dodano: 2016-06-06

Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim

Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim

Mobilne Muzeum „Iskra miłosierdzia” wciąż odwiedza miejscowości na Roztoczu. W niedzielę (5.06) gościło na rynku w Tomaszowie Lubelskim. Uroczystego otwarcia muzeum w Tomaszowie dokonał ks. prał. Czesław Grzyb, proboszcz parafii pw. Zwiastowania NMP. W rozmowie przyznawał, że zapoznanie się z tym, co oferuje do zobaczenia muzeum, to okazja, której nie można zmarnować.

Ks. prał. Czesław Grzyb wskazywał także na to, że Mobilne Muzeum jest szczególnym zaproszeniem dla młodych i wyznaczaniem perspektywy na przyszłość.

Kaja Jadacka i Kinga Krupa, młode mieszkanki Tomaszowa, mówiły o tym, że Muzeum ukazuje świętość Jana Pawła II w zwyczajnych przedmiotach i zachęca do inspirowania się tą postacią w codziennym życiu.

Dzisiaj Mobilne Muzeum przybyło do Łaszczowa. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do odwiedzania. Przypomnijmy wstęp jest wolny, a muzeum będzie czynne od 10 do 20. Na pierwszą relację z Łaszczowa na naszej antenie zapraszamy po godz. 12.00.

Informuje: Joanna Suszko

Galeria

Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim Mobilne Muzeum "Iskra Miłosierdzia" w Tomaszowie Lubelskim

Posłuchaj  

Temat Posłuchaj
ks. prał. Czesław Grzyb 1
ks. prał. Czesław Grzyb 2
Kaja Jadacka i Kinga Krupa