Dodano: 2016-04-11

Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS

W dniach 1-2.04. w Moszczenicy odbyły się Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Zapasach Kobiet. Podczas Mistrzostw bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS "Agros" Zamość.
W kategorii kadetek srebro wywalczyła Klaudia Polakowska w kat. 70 kg, a brązowy medal zdobyła Weronika Ryło w kat. 56 kg oraz Edyta Siemkowicz w wadze 60 kg. W kategorii młodzieżowiec srebro wywalczyła Iwona Łyp (69 kg), brąz Natalia Mazur (55 kg) oraz Magdalena Radom (kat. 75 kg). Drugie miejsce w Pucharze Polski Kadetów w Zapasach zdobył Jakub Antoszewski w stylu klasycznym w kat. 85 kg.

Mat. Małgorzata Kryk

Informuje: Anna Niderla

Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS Medale zapaśników KS „Agros” Zamość na Mistrzostwach Zrzeszenia LZS