Dodano: 2014-11-19

Sukces chłopców z ZS w Werbkowicach podczas Igrzysk Szkół Podstawowych w badmintonie

Sukces chłopców z ZS w Werbkowicach podczas  Igrzysk Szkół Podstawowych w badmintonie

Dnia 13 listopada br. w Zespole Szkół nr 4 Zamościu odbył się rejonowy turniej drużynowych Igrzysk Szkół Podstawowych SZS w badmintonie.
Podczas turniejów wzięła w nim udział młodzież z Powiatu hrubieszowskiego m.in.
ZS w Werbkowicach, ZSM nr 1 w Hrubieszowie oraz ZSM nr 3 w Hrubieszowie.
Udane zawody w kategorii chłopców zanotowała Szkoła Podstawowa przy Zespole Szkół w Werbkowicach zajmując III miejsce. Chłopcy wystąpili pod opieką Bartłomieja Sadowskiego - w składzie: Piotrek Jureczko i Bartek Kowalczuk.
Zwyciężyli oni z gospodarzami zawodów z Zespołu Szkół nr 4 z Zamościa z wynikiem 3:2. Natomiast w walce o awans do zawodów Wojewódzkich przegrali ze Szkołą Podstawową z Łopiennika Nadrzecznego, zajmując trzeci stopień na podium. Natomiast Pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 z Zamościa. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Informuje: Arek Efner