Dodano: 2014-11-04

Piłka nożna dziewcząt w Zamościu

3 listopada w hali OSIR w Zamościu rozegrany został Turniej piłki nożnej dziewcząt z rocznika 2003-2005. Turniej zorganizowany został przez Diecezjalny Klub Sportowy Gaudium Zamość. W zawodach uczestniczyło sześć zespołów reprezentujących cztery szkoły podstawowe z naszego miasta oraz jedna z Gminy Zamość: Szkoła Podstawowa nr 2,6,8,i 10 w Zamościu, Uczniowski klub Sportowy LIDER w Zamościu oraz Szkoła Podstawowa w Mokrem. W rozegranych turniejach:

I miejsce Uczniowski Klub Sportowy LIDER,

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 2,

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 6.

Najlepszą bramkarką turnieju została Karolina Szewczuk z SP 2, Królową strzelczyń została Natalia Goch z UKS LIDER.
Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Za osiągniecie I,II,III i IV miejsca drużyny otrzymały puchary.

Ponadto trzy czołowe drużyny zostały udekorowane przez Dyrektora Wydziału Edukacji i Sportu - Jerzego Michalskiego medalami.