Dodano: 2014-11-04

Kryształ Werbkowice - Czarni Dęblin

W dniu 2 listopada w Werbkowicach w ramach IV ligi został rozegrany mecz pomiędzy miejscowym Kryształem a drużyną Czarnych z Dęblina. Oba zespoły są beniaminkami, lecz spisują się w rozgrywkach bardzo dobrze. W tym meczu wynik zakończył się remisem 2:2

Remis dał piłkarzom z Dęblina prowadzenie w tabeli, ponieważ Hetman Zamość w ostatnim meczu przegrał z Powiślakiem 0:1.

Bramki dla Kryształu zdobył w 66 minucie gry Chruściński, w 83 minucie Rybka. Mecz obejrzała spora frekwencja kibiców bo przybyło aż 350 osób

Obecnie Kryształ Werbkowice zajmuje 7 miejsce w tabeli.

A jaka kolejność będzie po rundzie jesiennej? To pokaże ostatnia kolejka. W ostatnim meczu Kryształ zagra na wyjazdowym spotkaniu w Janowie Lubelskim.

Mecz odbędzie się 9 listopada w sobotę o godz. 13. A rywalem piłkarzy z Werbkowic będzie Janowianka Janów Lubelski.