Dodano: 2014-10-20

Hetman Zamość znowu odniósł sukces

19 października w niedzielę odbył się mecz A.M.S.P.N Hetman Zamość z M.K.S. Ruch Ryki. Mecz rozegrany został na boisku w Rykach.

Nasi seniorzy grający w drużynie Hetmana Zamość odnieśli kolejne zwycięstwo.  Zdobyli na wyjeździe kolejne 3 punkty. Mecz zakończył się wynikiem 4:1. Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana.

W drugiej części meczu nasz zespół wypracował sobie kilka dogodnych sytuacji. Jenak dopiero to 70 minuta gry przyniosła upragnioną bramkę.

Pierwszego gola zdobył z dziesięciu metrów Hubert Czady. Bramka ta dała prowadzenie dla naszego zespołu. W 78 minucie gry wynik podwyższył na 2:0 Adrian Wołoch, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu wolnego. W końcówce spotkania nasza drużyna zdobyła jeszcze dwie świetne bramki. Aż dwa gole zdobył Przemysław Dębicki. Obie bramki padły w 80 i 90 minucie gry. To przeważyło nad wynikiem meczu.  W 85 minucie spotkania zawodnicy trenera Pawła Wardy zdobyli honorową bramkę. Jednak nie miała ona wpływu na wynik meczu.

To zwycięstwo pozwoliło piłkarzom wskoczyć na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Drużyna i kibice cieszą się z sukcesu i mają nadzieję ze zwycięska seria zostanie podtrzymana w kolejnych ligowych spotkaniach.