Dodano: 2016-06-09

Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży

Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży

Co tak naprawdę wiemy o Światowych Dniach Młodzieży? Aby przybliżyć Czytelnikowi ich genezę, dzieje oraz ideę jaka im przyświeca, wydaliśmy książkę „Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży”.

W publikacji przedstawiamy historię ŚDM począwszy od spotkań św. Jana Pawła II z młodzieżą z okazji Nadzwyczajnego Jubileuszu Odkupienia i Międzynarodowego Roku Młodzieży, a skończywszy na krakowskim spotkaniu. Książka zawiera nie tylko fakty o miejscach, wydarzeniach i ludziach związanych ze ŚDM, ale także ciekawostki i anegdoty. „Wszystko o Światowych Dniach Młodzieży” to także prezentacja nauczania trzech papieży związanych z ŚDM: św. Jana Pawła II, Benedykta VI oraz Ojca Świętego Franciszka.

Aby ułatwić wszystkim pielgrzymom przygotowania do wizyty w Krakowie w 2016 r. opracowaliśmy praktyczny poradnik. W nim znajdą się m.in. wskazówki o tym, co powinniśmy zabrać ze sobą na pielgrzymkę i jak się do niej przygotować.

Światowe Dni Młodzieży to czas modlitewnego skupienia. Ale tam gdzie gromadzą się ludzie, nie może zabraknąć również chwil na śmiech i radość oraz dobrą i mądrą zabawę, dlatego w książce zamieszczamy quiz wiedzy o ŚDM.

Całości dopełnia niezwykła szata graficzna. Kolorowa, pełna obrazów oraz zdjęć ukazujących m.in. radość oraz głębię wiary młodych ludzi. Książka została wydana w poręcznym formacie dzięki czemu idealnie pasuje do plecaka nie tylko młodego pielgrzyma.

Książka jest idealnym pomysłem na prezent. To również znakomita pomoc w katechezie, nauce historii czy wiedzy o kulturze, a także Kościele.

 

 

Wydawca: Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła

Autor: Ireneusz Korpyś

Format: 163 x 210 mm

Ilość stron: 96

Papier: kredowy

Cena: 14,99 zł

Dodał/a: Administrator